Podstawowe moduły PuzelCMS

Klocek Tekst

Klocek umożliwia wstawianie i późniejszą edycję tekstu na stronie. Na każdej podstronie może znajdować się wiele takich klocków. Edycja odbywa się poprzez wizualny edytor treści. Zaawansowani użytkownicy mogą również wprowadzać tekst w formacie HTML.

Klocek Galeria Zdjęć

Klocek przeznaczony jest do umieszczania galerii zdjęć na stronie. Każda podstrona może zawierać wiele takich klocków. Sam możesz decydować o wielkości generowanych zdjęć oraz jakich efektów użyć do ich prezentacji.

Klocek Obrazek

Przeznaczony jest do umieszczania pojedynczego zdjęcia na stronie. Najczęściej wykorzystywany jest do umieszczenia logo lub grafik, które powtarzają się na wielu podstronach. 

Klocek Menu

Przeznaczony jest do budowania menu. Każda podstrona może zawierać wiele takich klocków np. menu górne, boczne i dolne. Pozycje menu mogą prowadzić do podstron lub w dowolny inny adres internetowy.

Klocek Mapa Google

Klocek przeznaczony jest do samodzielnej budowy Mapy Google. Umożliwia umieszczanie na mapie punktów lub skomplikowanych kształtów w formacie KML.

Klocek Lista (Newsy)

Klocek przeznaczony jest do umieszczania informacji w formie listy. Najczęściej stosowany do prezentowania listy aktualności lub artykułów.

Klocek Video

Stosowany do osadzania filmów Video z popularnych serwisów takich jak: YouTube czy Vimeo.