Aktualności

Kamera w twojej okolicy

Uruchomiliśmy testową wersję portalu www.skywindows.net i platformy do obsługi kamer HD montowanych w atrakcyjnych miejscach twojej okolicy. Obecnie dostarczamy obrazy z prawie dwudziestu miejsc. Przewidujemy uruchomić jeszcze kilkaset miejsc na terenie Polski jeszcze do kończa tego roku.

Portal dla poszukiwaczy atrakcji cenowych DealPeck.com

Ruszyła pierwsza wersja portalu dealpeck.com. Aplikacja napisana została w języku Ruby w środowisku RubyOnRails. Portal gromadzi ciekawe oferty promocji i wyprzedaży z terenu Polski, a po zakończeniu beta testów ruszy również w kilkunastu innych krajach.

Nowy portal dealpeck.com

Zapraszamy do zapoznania się z nowym portalem grupującym atrakcyjne promocje z twojego miasta. Portal powstał we współpracy z programistami StarWare starware.com.pl

Platforma dla webdeveloperów puzel.com.pl

Ruszyła internetowa platforma przeznaczona do samodzielnej budowy stron internetowych. Platforma pozwala tworzyć własne strony internetowe oraz zarządzać nimi za pomocą nowoczesnego systemu Puzel CMS. Aplikacja napisana w języku Ruby w środowisku RubyOnRails.

Nowa odsłona sklepu z klockami lego klocki24.com.pl

Nowa dosłona sklepu internetowego oferującego klocki lego. Sklep jest dostepny pod adresm www.klocki24.com.pl. Zapraszamy do zakupów.

Nowa odsłona dziennika zgorzelec.info

Dziennik zgorzelec.info to największe zgorzeleckie źródło informacji prasowej. Najwieksza giełda ogłoszeń, katalog firm i wizytówek firm. Aplikacja funkcjonuje na PHP-owej wersji systemu Puzel CMS.

Jeden z największych polskich sklepów LEGO - klocki24.pl

Powstał jeden z największych polskich sklepów internetowych oferujących klocki LEGO. Aplikacja wykorzystuje system PuzelCMS w wersji PHP.